12 Yıllık Tecrübe ile

Web Site Bakım ve Güncelleme Hizmetleri

İnşa edilen bir web sitesi her ne kadar kusursuz gibi görünse de zamanla güncelliğini yitirir ve bakım hizmeti ister. Meydana gelen bu ihtiyaçlar teknik eksiklikler olabileceği gibi site içerikleri ve görsel öğelerin güncelliğini yitirmesi de olabilir. Web siteler üzerinde bu eksiklik ve güncellemelerin düzeltilip giderilmesi için yapılan işlemler genel olarak web site bakım ve güncelleme çalışmaları şeklinde ifade edilir.

Web sitenizin muhtemel sorunlara karşı sürekli olarak kontrol edilmesi ve desteklenmesi gerekmektedir. Doğru bir bakım için profesyonel destek almanız elzemdir. Bitlis web tasarım olarak web site bakım ve güncelleme hizmetimiz ile internetteki vitrininiz olan sitenizin her zaman kusursuz, güncel ve kullanıcı dostu kalması için çalışıyoruz.

Çoğu site sahibi, web site faaliyete geçtikten sonra pek bir şey yapmaya gerek kalmadığını düşünür. Fakat bu hatalı bir yaklaşımdır. Çünkü arama motorları düzenli olarak sitelerin aktif ve güncel olup olmadığını denetler. Eğer sitenizi bitirdikten sonra zaman içinde siteniz üzerinde düzenlemeler, içerik güncellemeleri gibi dokunuşlar yapılmazsa arama motoru sizin sitenizi ‘ölü’ olarak algılar. Bu durumda siteniz sıralamada düşüşler yaşayabilir.

Sitenizin sıralamasını yükseltip bu sıralamayı koruyabilmesi bakım ve güncelleme çalışmalarıyla doğru orantılıdır. Profesyonel çözümlerimizle siteniz hem kullanıcı dostu hem de sıralaması yüksek bir site olacaktır. Sitenizin bakıma ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişim kurarak ilk adımınızı atabilirsiniz!

Yukarıda sıraladığımız çalışmalar site bakım ve güncellemesi için birer örnek olup bu örnekleri çoğaltabiliriz. Bu bakım ve güncelleme çalışmaları dışında sitenize özel farklı ihtiyaçlar da söz konusu olabilmektedir. Bu özel durumlara karşı da deneyimli kadromuzla etkin çözümler üretmekteyiz.