12 Yıllık Tecrübe ile

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya her geçen gün şirketler ve bireyler için daha da önem arz eden bir hale geliyor ve bu durum konuya ilişkin çeşitli tedbirlerin devreye sokulmasını gerekli kılıyor. Kriz yönetimi, düzenli içerik paylaşımı ve kullanıcılarla iletişim kurulması, sosyal medya ağları içerisinde en çok ihtiyaç hissedilen üç ana başlık olarak ele alınabilir. Tüm bunlar sosyal medya hizmetlerinin bir gereklilik olduğunu gösteriyor.

Belirtmiş olduğumuz tüm bu hizmetler Bitlis Web Tasarım olarak sizlere vermekte olduğumuz sosyal medya hizmetleri kapsamı içinde bir paket halinde mevcuttur. İhtiyaçlarınıza uygun bir şekilde düzenlenen ve düzenli aralıklarla strateji değiştirebilen sosyal medya çalışmaları, sizler için tüm ihtiyaçlarınızı fazlasıyla sağlayabilecek kalitede geliştirilmiştir

Marka iletişiminde ve geliştirilmesinde büyük yer tutan sosyal medya mecraları markaların müşterileriyle çift yönlü şekilde iletişime geçmesinde oldukça etkin bir rol almaktadır. Bu nedenle sosyal medya ortamları bünyelerinde sayfa yönetim araçları sunar ancak bu araçlar kitlesi çok fazla olan ve günlük onlarca belki de yüzlerce yorum alan marka sayfaları için etkin bir çift yönlü iletişim kurmasını sağlamakta yetersiz kalabilir. Bu sebeple kurumumuz sosyal medya hesap yönetimi hizmeti ile Twitter, İnstagram ve Facebook gibi sosyal medya mecralarında aktif olarak görev yapar. Bu sayede müşterileri ve potansiyel müşterileri ile daha sağlıklı bir iletişime geçebilen markaların değeri ve güvenilirliği artar.

Markaların sosyal medya hesaplarının yönetimi kolay bir iş değildir. Hem aktif kalınması gereken hem de itibar konusuna dikkat edilmesi gereken bir alan olduğundan bu işin uzmanı olan insanlara bırakılması gerekir. Ayrıca tek bir kişinin büyük markaların sosyal medya hesaplarını yönetmek gibi bir yeterliliği yoktur. Sosyal medya yönetimi işinin kurumumuz gibi bünyesinde alanında uzman olan çalışanları barındıran ve hesap yönetimine özel sistem kuran firmalarla yapılması, markaların sosyal medyadaki etkinliği ve itibarı açısından gerekli bir uygulamadır. Biz, sosyal medya danışmanlığı konusunda kendimize güveniyoruz.

Sosyal medya hesabı yönetimi çok yönlü bir iştir ve birçok bileşeni bünyesinde barındırır. Bunlardan biri; yorumların yönetimi, mesajlara cevap verilmesi, bu sayede kullanıcılarla doğrudan iletişime geçilmesidir. Bunun yanı sıra; alınan etkileşimleri görmek, bu etkileşimleri doğru şekilde yorumlamak ve bu analiz sonucunda yeni stratejiler belirlemek de son derece önemlidir.