Hizmetlerimiz arasında size sunabileceğimiz bir hizmet varsa hemen bize ulaşabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Müşterimiz Olun!

Profesyonel Web Tasarım

Profesyonel web tasarım kurumsal çalışmalarımızı, yaratıcı bir web tasarım yapmayı ve güveni en önemli prensiplerimiz olarak önümüze koymuş durumda yürütmekteyiz. Özgün çalışmanın, güvenilir bir iş teslim etmenin ne anlama geldiğinin bilincinde olarak sizlere bu konudaki referanslarımızı tereddütsüz bir şekilde sunmaktan gurur duyuyoruz.

Profesyonel web tasarım alanındaki özgünlük ve kalite, ancak yeniliklere ayak uydurabilmenin ve kreatif bir çalışmanın getirisi olabilir. Bu sektör içerisinde son zamanlarda oluşan yenilikler arasında sayabileceğimiz HTML5 ve CSS3 gibi farklı trendlerin sitenize uygulanması, mobil uyumlu (responsive) web tasarım, kuşkusuz trafik artışına ve müşteri sadakatine de etki edecek, aynı alanda rekabet halinde olduğunuz web sitelerden çok daha önde yer alabilmenizi sağlayacaktır.

Web Tasarım Faydaları

Web tasarım, ileri teknolojinin en önemli yeniliklerinden olan internetin görünen yüzünün oluşturulmasıdır. İnternet, web tasarımı sayesinde bilgilendirme ve paylaşmanın en etkin vasıtalarından birisi olmayı başarmıştır. Web tasarım, internetin fonksiyonel kullanımı için kullanıcıyı karşılayan dış yüzü, yani görünen yüzüdür. Web tasarım, kullanıcının internet ile ilk temasa geçtiği bölümü, internetin görünen yüzünü oluşturur ve kullanıcı bu sayede internetin işlevsel yönünden faydalanmaya başlar. Bununla beraber web tasarım estetik düzeyde, kullanıcı veya müşteri karşısındaki ilk izlenim için çok önemlidir. Bu sebeplerle, ileri teknolojinin avantajı olarak ulaşımı ve size ulaşılmasının etkin ve ucuz yolunu temin eden internet için, kulllanıcı ile iletişim konusunda web tasarımın büyük bir rolü vardır.

Web sayfaları metin, video ses kaydı ve fotoğraf gibi işitsel ve gösel araçların kullanımıyla oluşan parçaların barındığı bir yapıdır. İnternet ise, web sayfalarının kendinde bir araya toplanmasıyla bütünleşmiş bir oluşumdur.

Web Tasarım Süreci

  • Firmanın sektörü belirlenerek sattığı ürün veya hizmet araştırması yapılır.
  • Google arama motorunda sektörüyle ilgili anahtar kelimelerdeki sıralaması analiz edilir.
  • Hitap edilecek kitle belirlenir.
  • Sektörle ilgili rakip firmalar ve uluslararası şirketlerin web sitesi çalışmaları incelenir.
  • Web sitesinde kullanılacak resim, yazı, içerik, vs. gibi doneler toparlanır.
  • Firmanın kullandığı hali hazırda bir alan adı yoksa (com, com.tr, net vs.) satın alınmasıyla ilgili danışmanlık hizmeti verilir.
  • Firmanın sattığı ürün veya hizmete uygun örnek tasarımlar oluşturulup müşterinin beğenisine sunulur.
  • Kontrolleri bitirilen çalışma sonrasında güvenli bir sunucuda yayınlanarak, tüm arama motorlarına kayıtları yapılır.
  • Sitenin admin paneli ve içerik yönetimi eğitimleri verildikten sonra çalışma şifreleriyle müşteriye teslim edilir.

Sizide Referanslarımız Arasında Göremek İstiyoruz.