Hizmetlerimiz arasında size sunabileceğimiz bir hizmet varsa hemen bize ulaşabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Müşterimiz Olun!

Grafik Tasarım

Grafik tasarım çalışmaları, web tasarım dahil tüm kurumsal kimlik çalışmalarını kapsamaktadır. Grafik tasarım çalışmalarının içeriği çok geniştir.

Profesyonel grafik tasarım hizmetleri firmanızın kalitesini, işinize verdiğiniz değeri yansıtmaktadır. Görsel çalışmalar her zaman ön planda olmakla beraber, ilk izlenim açısından çok değerlidir. Bitlis web tasarım olarak işte tam burada biz devreye giriyor, fikirlerinizi tasarlıyor ve markanıza kalite katıyoruz.

Başlıca Grafik Tasarım Çalışmaları Nelerdir?

Logo Tasarımı

Logolar firma ve markaların kimliğini yansıtan en önemli görsel öğedir. Kolay anlaşılabilmeli, akılda kalıcı olmalı ve size özel olmalıdır. Ek olarak web sitenizle de bütünlük sağlamalıdır. Unutmayın, logonuz sizin kurumsal kimliğinizi temsil edecektir. Vektörel ve Profesyonel olarak tasarlanacak bir logo, sizin en kalıcı simgeniz olmakla beraber, kurumsal kimliğinizin hafızalarda kalacak görsel yönüdür. Logo tasarım, grafik tasarım anlamında yapılacak tüm çalışmalar içerisinde hiyerarşik yapıda en üst katmandadır. Yer alması gereken önemli detayları ise; sade olması, fazla renk kullanılmaması, düzgün yazı dengesi, iyi oranlanması ve en önemlisi özgün olmasıdır.

Banner Tasarım

Banner reklamları internet ortamında markanızın & ürünlerinizin en hızlı tanıtımını sağlamanın en etkili yoludur. Banner tasarım çalışmaları firmanıza marka bilinirliği kazandırarak, web sitenizin girişinde kullanıcıların ilgisini en çok çeken kısımlardır. Basit bir tasarımı olmalı, site ve markaya uyumlu renkler kullanılmalı, eyleme çağrı butonlarınız çok net olmalıdır.

Profesyonel ellerden çıkan ve doğru bir şekilde yönetilen banner reklamları tahmininizden fazla gösterim ve ziyaretçi sağlamaktadır. Ayrıca Adwords reklamı verirken, banner tasarımlarınızı ziyaretçilere gösterebilir ve ürün odaklı reklam yapabilirsiniz. Bir web sitesinin ne anlatmak istediğini, amaçlarını ve hedeflerini en iyi anlatan ve müşterilerin öncelikli olarak gördüğü bölüm sitenin slider-carousel bölümüdür. Fonksiyonel bir slider içerisine yapılacak, profesyonel grafik tasarımlar siteyi görsel yönden ciddi anlamda kuvvetlendirmektedir.

Banner tasarımlarına; google reklam çalışmalarında, yani görüntülü reklam ağında da ihtiyaç duyulmaktadır. Görüntülü reklamlar, büyük sitelerde markanızı temsil ettiği için kaliteli bir şekilde tasarlanmalı ve profesyonel bir ekibe teslim edilmelidir.

Kartvizit Tasarım Detayları

Yaptıracağınız kartvizit tasarımı kurumsal kimliğinizi net olarak ortaya koymalı ve işiniz hakkında iyi bir izlenim bırakmalıdır. Sektör, logo ve renk uyumları ile beraber üzerinde profesyonel olarak çalışılan ve emek harcanan kartvizitler akılda kalıcı olmaktadır. Son trend kartvizit tasarımlarına göz atarak, bu yönde bir talepte bulunabilir ve dikkat çekici bir çalışma yaptırabilirsiniz.

Broşür Tasarımı

Broşür tasarımı ile ilgili çalışmanızın yürütülebilmesi için isteklerinizi tam manası ile öğrenmemiz gerekmektedir. Tasarımlarımızı Broşürün kullanılacağı alanların ve müşteri beklentilerini yorumlayarak tasarlıyoruz. Kitlelere hitap etmek için kullanılan broşürlerin tasarımı oldukça önemlidir. Tasarımı gerçekleştirilen birçok broşür amaca hizmet etmeyip insanların aklında sorular bırakmıştır ve kötü tasarımdan dolayı firmaları gülünç hale düşürmüştür.

Marka bilincinin insanlar üzerindeki etkisini en iyi karşılayan tasarımlardan olan ve reklam işlemleri için en çok tercih edilen materyal olan broşürler genellikle etkinlik, konser, ürün tanıtımı ve sosyal mesaj vermek amacıyla kullanılır. Broşür tasarımının profesyonel olarak tasarlanması ve insanlara aktarılmak istenilen duygu, düşünce, bilgilerin görsel üzerinde ince ince işlenmesi gerekmektedir. Aksi halde insanlara vurgu yapamadığınız için yapılan reklam boşa harcanmış vakit ve ücretler ile sonuçlanır.

Broşür tasarımının profesyonel olarak tasarlanması rakipleriniz ve müşterileriniz gözünde size büyük artı kazandıracaktır. Broşür tasarımınız öte yandan size marka bilinilirliğini artırmada yardımcı olacak bir etkendir.

Broşür tasarım süreçlerimiz;

  • Broşür tasarımı için başvuruda bulunulur.
  • Başvuru sonrasında broşür tasarımının amacı gönderilir.
  • Tasarımda vermek istenilen mesaj detaylı incelendikten sonra broşür tasarımı için ön görülen çizimler gerçekleştirilir.
  • Daha sonra çizimler bilgisayar ortamına aktarılarak tasarımları gerçekleştirilir.
  • Çizimler sizin beğeninize sunular. Aralarından seçim yapılarak düzeltme talep edilir yada onaylanır.
  • Düzeltme talep edilen görseller düzenleme yapıldıktan sonra tekrar kontrol için size gönderilir.
  • Onaylanan görsel kullanım için baskı formatında hazırlanarak tarafınıza gönderilir.
  • Broşür tasarım konusunda profesyonel destek almak için 0552 365 66 13 numaralı telefon ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizide Referanslarımız Arasında Göremek İstiyoruz.