Biz Kimiz ?

İşinizi Firmamızın
Desteği İle Büyütün

Firmamız 2012 yılından beri sektöründe lider konumda yer almaktadır.

Bitlis Web Tasarım kısaca firmanızın dijital ofisidir. Web tasarım, web site güncelleme, dijital reklam, sosyal medya kontrolü, seo hizmetleri, google haritalar kaydı, google benim işletmem, adsword ve grafik tasarım (logo, kartvizit, afiş, broşür vb.) gibi hizmetler sunan firmamız Bitlis ilimizle sınırlı kalmayıp Türkiye’nin hemen hemen her yerinde hizmet sunmaktadır.

Web tasarım alanında iddialı bir firma olarak ortaya çıkmış olan ve sürekli yeniliği yakalayan yapısıyla gelişmeye devam eden Bitlis Web Tasarım, müşterilerinin beklentilerine en uygun ve en nitelikli çözümleri sunarak hizmetini özenle gerçekleştirmektedir.

+

Aktif Müşteriler

+

Tamamlanan Projeler

%

Müşteri Memnuyeti

+

Yıllık Tecrübe
%100 Müşteri Memnuniyeti

Bitlis Web Tasarım
İle Çalışmak !

Bitlis Web Tasarım, firmanızın hassasiyetlerini gözeterek beklentileriniz doğrultusunda firmanızın web tasarım ihtiyaçlarını analiz eder ve çözüme kavuşturur. Bitlis Web Tasarım, faaliyetini yürüttüğü işleri layıkıyla müşterilerine teslim edebilme sorumluluğunun bilincindedir.

Tüm müşterilerimizin web sitelerini istisnasız kendi web sitemiz gibi düşünerek, gerek seo hizmetimizi, gerek web tasarım ve teknik destek çalışmalarını bu yönde kurguluyor yol haritamızı çiziyor ve emin adımlarla ilerleyerek, sürekli büyüyen bir grafik ile markanızın geleceğini tüm detayları ile inşaa ediyoruz. Bitlis Web Tasarım ile Markanızı, daha büyük başarılar bekliyor. İnternette sizi görünür yaparak, sektörünüzde lider firma yapmak için çalışıyoruz.