12 Yıllık Tecrübe ile

Google Benim İşletmem Kaydı

İşletmenizi doğrulamakta sorun yaşıyorsanız, posta ile gönderilen doğrulama kodu gelmiyorsa, farklı bir yöntemle doğrulayamıyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz. Bitlis Web Tasarım olarak işletmenizi yerinde ziyaret ederek haritalarda bulunmaya uygunsanız işletmenizi 24 saat içinde onaylayabilmekteyiz.

Uzman personelimiz işletmenizin profesyonel fotoğraflarını çekiyor, hesabınızı optimize ediyor, business web sitenizi oluşturuyor, benim işletmem, yayınlar, hizmetler, ürünler, yorumlar, analizler, adwords express hakkında size bilgi veriyor, işletmenizin Google üzerindeki varlığını yönetmenizi sağlıyor.

Google benim işletmem doğrulama hizmeti, size iş yerinizde birebir hizmet olarak verilmektedir. Dolayısıyla bu destek ve danışmanlık hizmeti ücretli bir servistir. İlgili personel ile iletişime geçip ücret konusunda anlaşmanız gerekmektedir. Diğer harita ve konum uygulamaları, sosyal medya araçları ve web konusunda da hizmet verdiği için ihtiyaçlar doğrultusunda ücretlendirme yapılmaktadır.

Benim İşletmem Yönetimi Konusunda Uzman Ekip

Her gün yüzlerce işletme ekleniyor ve optimize ediliyor. Yüzlerce sorunla karşılaşılıp bu sorunlar gideriliyor. İşletmeniz için hayati değer taşıyan bu servisin uzman bir ekiple kurulup yönetilmesi önemlidir. Yanlış oluşturulan hesaplar, hatalı konumlar her gün müşteri kaybetmenize sebep olabilir. Bilmediğiniz pek çok konuda size bilgi verip işletmenize özel çözümlerle müşteri sayınızı arttırmanıza yardımcı olur.

Sanal Gerçeklik Teknoloji ile Dünyaya Açılın!

İşletmenizin dışını ve içini gösteren 360 derece street view çekimleri ile işletmenize prestij katın. Daha fazla görünün. Ziyaretçilerinize güven verin.

Gerçek Optimizasyon

Arama sonuçlarında görünür olmak önemlidir. Her kayıt haritalarda ve arama sonuçlarında görünmez. Arama terimleri ile işletme bilgileriniz eşleşmelidir. Bilgileriniz tam olmalıdır. Anahtar kelimelerinizi de içeren bol yorum ve yayınlar, ziyaretçilerinizin sizi puanlaması görünürlüğünüzü arttırır. Bunları ekibimiz sizin adınıza sağlayabilir.

Haritalarda Reklam Yayınlayın

Adwords Ekspress ile ihtiyacınıza yönelik kolayca reklam yapın. Adwords uzmanı ekibimiz, etkileyici bir reklam metni hazırlar, doğru anahtar kelimeler ile sizi hedefinize yaklaştırır. Hedefleriniz belirlenir, çevrenizde sizin gibi işletmeleri arayan kişilere reklamınız görünür. İnsanlar size telefon ettikçe, yol tarifi aldıkça, web sitenizi ziyaret ettikçe ödeme yaparsınız. Çok az bir bütçe ile satışlarınızı arttırmak aslında çok kolay.